Prawidłowe ustawienie monitora względem okna - nasze porady
Jakie jest prawidłowe ustawienie monitora względem okna ale takżę naszego wzroku? Przeczytasz o tym w naszym artykule. Zachęcamy do lektury.
2021-08-02, 12:34

Prawidłowe ustawienie monitora względem okna - jakie jest i na co warto zwrócić uwagę?

Jakie jest prawidłowe ustawienie monitora względem okna czy prawidłowa wysokość monitora jest ważna? Przeczytaj o tym w naszym artykule.

Monitor i jego poprawne ustawienie

Jeśli chcemy zapobiegać bólom w karku czy też szyi i zadbać o odpowiednią postawę podczas pracy przy biurku, dzieki czemu nie tylko zniwelujesz bóle ale także długofalowo wpłyniesz na zdrowie swojego organizmu - zwracaj uwagę na ustawienie monitora a także krzesła względem biurka. Jakie jest prawidłowe ustawienie monitora względem okna czy wzroku?

Prawidłowe ustawienie monitora względem okna

Aby uzyskać prawidłową postawę dowiedz się jake prawidłowe ustawienie monitora względem okna i oczu będzie korzystne. Upewnij się, że twój wzrok jest w linii z górna krawędzią monitora, takie ustawienie pomaga do zredukowania napięcia w obrębie ramion i karku. Zwróć również uwagę na tak zwane cztery strefy ergonomiczne. Poznasz je odwiedzając bloga Ergotest. Czytając artykuły, na nim opublikowane dowiemy się w jaki sposób zadbać o ergonomię pracy i swoje zdrowie podczas długich godzin spędzonych przy biurku.

KONTAKT / AUTOR
Ergotest
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.