Ile powinna wynosić odległość oczu pracownika od monitora - podpowiedzi
Nie wiesz ile powinna wynosić odległość oczu pracownika od monitora? Zachęcamy zatem do sprawdzenia odpowiedzi na to pytanie, która zawarta jest w treści naszego artykułu.
2022-01-26, 09:21

Ile powinna wynosić odległość oczu pracownika od monitora, by zadbać o zdrowie?

Jak zbudować odpowiednie stanowisko pracy dla pracowników biurowych i ile powinna wynosić odległość oczu pracownika od monitora? Czytaj w naszym artykule.

Odpowiednie stanowisko pracy

pracownik biurowy spędzają wiele godzin przed ekranem monitora niezależnie od tego czy mowa o komputerze stacjonarnym A czy też o laptopie warto pamiętać o tym że pracownik Naraża nie tylko swój organizm spędzając długie godziny pracownicze w pozycji siedzącej ale także swój wzrok. Dlatego też stworzenie ergonomicznego stanowiska pracy ma znaczenie. Wpłynie nie tylko na zachowanie lepszej pozycji podczas pracy ale również na poprawienie efektywności. Praca nie będzie związana z odczuwaniem bólu pleców, głowy, nóg czy ze łzawieniem oczu lub ich zaczerwienieniem. Ile powinna wynosić odległość oczu pracownika od monitora?

Ile powinna wynosić odległość oczu pracownika od monitora?

Zastanawiając się ile powinna wynosić odległość oczu pracownika od monitora, warto zaglądnąć na oficjalnego bloga, który prowadzony jest przez firmę Ergotest. W treści znajdziemy nie tylko odpowiedź na pytanie o odbległość monitora od twarzy pracownika ale także inne wskazówki.

KONTAKT / AUTOR
Ergotest
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.