Ergonomii pracy z laptopem - czy jest ważna?
W naszym artykule podpowiadamy, dlaczego naszym zdaniem ergonomii pracy z laptopem jest ważna nie tylko przy pracy biurowej, etatowej. Zachęcamy do lektury artykułu.
2021-11-22, 11:31

Ergonomia pracy z laptopem w przestrzeni domowej i biurze


Dlaczego ergonomia pracy z laptopem jest ważna dla każdego pracownika, który wiele godzin spędza przed komputerem?


Praca przy komputerze - o co warto zadbać?

Praca biurowa czy administracyjne a także stanowiska związane z obsługą technoczną czy sprzedażą, cechują się pracą przy komputerze. Czasem będzie to pełny etat a więc 8 godzin dziennie, czasem nasze obowiązki pracownicze dzielą się na te, które należy wykonać w terenie oraz na takie, które wymagają pracy przy komputerze. Niezależnie od godzin spędzonych w pozycji siedzącej, przybiurku, ergonomia pracy z laptopem jest ważna. Dlaczego? Dzięki niej możemy minimalizować ryzyka pracy przy monitorze związane z pogorszeniem stanu naszego zdrowia.


Ergonomia pracy z laptopem z Ergotest

O tym jakie są zagrożenia pracy siedzącej przeczytamy na blogu firmy Ergotest. Jest to przedsiębiorstwo, które skupia swoją działalność wokół ergonomii pracy z laptopem czy komputerem stacjonarnym. Jako specjalistyczna firma Ergotest oferuje szereg rozwiązań, które mają na celu zbudowanie ergonomicznego stanowiska pracy dla pracowników. Dowiedz się więcej ze strony www firmy.

KONTAKT / AUTOR
Ergotest
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.